15 Eylül 2009 Salı

KADİR GECESİYENİDEN MERHABALAR.YİNE ARANIZDA OLMAK ÇOK ÇOK GÜZEL.SEVGİLİ ASLI.ŞENGÜL ABLAM.FERİHA ABLAM .VE HELE NURŞEN SEN (SANA HAYRAN OLDUM)SEVGİLİ KENDİMCE YEMEK (HAKLIYDIN ÖNCE BENİM MUTLU OLMAM LAZIM)ECENURUN ANNESİ ,İNCİYEMEK, AYSEMMUTFAKTA ,TAZE NANE YORUMALARINIZ VE DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

SANIRIM SAYENİZDE ARTIK DAHA CESARETLİYİM.BENİ ŞU ANDA MUTLU EDEN TEKŞEYE DEVAM ETME KARARI ALDIM.

VE ÇOK SEVİNDİMKİ YÜZLERİNİZİ GÖRMESEMDE(UMARIM ODA OLUR)GÜZEL DOSTLAR EDİNMİŞİM.

TÜM İSLAM ALEMİNİN VE TÜM BLOGCU ARKADAŞLARIMIN GECESİ MÜBAREK OLSUN.

" RABBİM SEN AFFEDİCİSİN,AFFI SEVERSİN.BİZE MERHAMET ET"

13 yorum:

yeşim dedi ki...

canım hayırlı kandiller diliyorum...sevgilerimle...

Sevinç dedi ki...

Kadir geceni tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim canım...
Rabbim mutluluğunu daim etsin...Hoşgeldin...

HÜLYA dedi ki...

anaa noldu kız nereye gidiyodun da vazgeçtin... bi yere işin yok bize lazımsın sen..

bü mübarek gecede dualarının kabul olması dileğiyle hakkımızda hayırlısı olsun sevgiler

HÜLYA dedi ki...

anaa noldu kız nereye gidiyodun da vazgeçtin... bi yere işin yok bize lazımsın sen..

bü mübarek gecede dualarının kabul olması dileğiyle hakkımızda hayırlısı olsun sevgiler

Unknown dedi ki...

canım seninde kandilin mübarek olsun işte budur en doğru karar:))))


zaten bi başlayınca bırakmakta imkansız:)

Şengülce dedi ki...

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın. canım..

gülay mutfakta dedi ki...

canım tekrar burda olma kararına çok sevindim.. seninde kandilin mübarek olsun..
sevgilerimle...

Pembe Tatlar dedi ki...

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

NEŞELİ GÜNLER dedi ki...

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

hilalinmutfagi dedi ki...

GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASADA GUL KOKARLAR, KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSU UZERINIZDE OLSUN.KADIR GECENIZ MUBAREK OLSUN.

mutfaktakizaman dedi ki...

Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allaha arz etmek için de değerli bir fırsattır. Kadir Gecesi, Allahın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği, dileyen her müminin armağanlara garkettiği bir gecedir. Hepimize hayırlı olsun..

nurşen dedi ki...

Canım benim,öncelikle hayırlı kandiller diliyorum.Allah tüm dualarımızı kabul eylesin.Çok güzel yorumun için çok teşekkür ederim,desteğe gelince tabiiki birbirimize destek vereceğiz,bir avuç insan var çevremizde arkadaşım,canım diyebildiğimiz.İnternette dostluk ve arkadaşlık benim gülüp geçtiğim bir şeydi eskiden,karşımdakinin gözlerinin içine bakmam lazım konuşurken ki,samimiyetinden emin olayım derdim.Burada öle bir ihtimal yok ama karşıdakinin yorumlarından anlıyorsun samimiyetini,sevgisini hatta yorum yazarken gülümsediğini hissedebiliyorsun :) Sevgili gönültadım (örgüçantam)Hatice ile blogda tanıştık ve konuşurken yemek sitesi açmak istediğini ama çok yoğun olduğunu yazmış bana,bende ne gerek var bloga gönder bana ben yayınlarım dedim ve sonra bizim samimiyetimiz daha da ilerledi,o kadar elektriğimiz tuttuki,Ankaraya geldiğinde güler yüzüyle evimi şenlendirdi,nuray ablası ile birlikte.Kısmet hayatım belki seninlede bir gün tanışırız.
Verdiğin karara çok sevindim,herzaman sana destek için bir tuş kadar sana yakınım nursen-yemek.blogspot.com tıklaaaa :))
Ayy mektup gibi oldu :) bazen kaptırıyorum kendimi.
kuzucuklarını ve seni öpüyorum canımın içi.
Sevgiyle sağlıkla kal

LEZİZCE dedi ki...

GÜNDÜZÜ BEREKET,GECESİ RAHMET,SABAHI MAGRİFET OLAN BİR GÜNE KAVUŞTUK,KAVUŞTURANA HAMD ,YAŞAYABİLENE SELAM OLSUN.
KADİR GECEMİZ CÜMLEMİZE MÜBAREK
OLSUN.